Archiwa kategorii: zdrowe lśniące włosy

Pozwól swojej głowie na szaleństwo w kolorach

thumblerCAYE2Z0ONiezwykły blask,  wyjątkowa gładkość i kolor tylko dla Ciebie! Sprawią, że poczujesz się wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna. Tylko z taką głową możesz zaszaleć nie tylko kolorowo. Twój niepowtarzalny, piękny i szalony kolor uruchomi Twój wewnętrzny potencjał  i Twoje dobre samopoczucie. W takim stanie możesz wszystko. Sprawdź, potrzebujesz tylko 10 minut, aby odkryć siebie – termokolor.

Termokolor – nowy kolor w 10 minut.

DSC00548Sprawdź jak będziesz wyglądała w nowym, niepowtarzalnym, najlepszym tylko dla Ciebie,  kolorze. Potrzebujesz tylko 10 minut, a zyskasz tak wiele jednocześnie: głębokie nawilżenie włosów i wydobycie z szerokiej gamy kolorów tego jedynego, wspaniałego koloru tylko dla Ciebie, koloru podkreślającego Twoje piękno i to „coś” w Tobie unikalnego.
Czy to możliwe? – tak, przy użyciu termokonsoli możesz to mieć w 10 min. Kolor  + nawilżenie  włosów  + Twój wspaniały, oryginalny wygląd. Sprawdź, jaki kolor jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i ciesz się nową, lepszą fryzurą w przepięknym kolorze dopasowanym dla Ciebie.

Jak działa kwas hialuronowy?

IMG_7980Występuje naturalnie w ludzkiej skórze, jak i we włosach.
Wbrew nazwie, nie jest kwasem, a cukrem złożonym, który będąc
odpowiedzialnym za wiązanie wody, chroni włosy przed
wysuszeniem – pękaniem – matowieniem, przez co
włos jest nie podatny na układanie. Stosując proponowany
produkt – MIST- ODMŁADZAMY WŁOSY – są one sprężyste, z połyskiem,
nie wysuszone, podatne na układanie.

Zgodnie z naturą – Twoje włosy to zdrowie, blask i piękno.

thumblerCA02PIKFWarunkiem ładnego wyglądu włosów jest ich zdrowie – to zaś zależy  w dużej mierze od zdrowej skóry głowy, a szczególnie od zasilania mieszków  włosowych składnikami, z których są zbudowane i to zarówno pod względem chemicznym jak i biologicznym. Jednym z ważnych źródeł  tych składników  /najważniejszym jest racjonalne
odżywianie/ są zioła, a właściwie wyciągi z ziół w postaci ekstraktów,
olejków, czy naparów oraz produkty pochodzenia  naturalnego,
zarówno roślinnego jak i zwierzęcego. W moim salonie Twoje włosy zostaną wzbogacone w potrzebne im składniki dzięki produktom naturalnym, odzyskując zdrowy i piękny wygląd.

 

 

 

 

Czy marzysz o pięknych, zdrowych i lśniących włosach?

IMG_7980Po sezonie zimowym włosy  są wysuszone oraz elektryzują się. Jest to spowodowane zarówno działaniem ogrzewania, jak i noszeniem czapek
W naszym salonie zregenerujemy twoje włosy  przez zastosowanie odpowiednich zabiegów.

Aby włosy odzyskały piękno, blask i objętość, były zdrowe, miłe w dotyku i dobrze wyglądały potrzebują nawilżania, odżywiania i stałej pielęgnacji.

Polecam użycie preparatu  MIST, który zawiera kwas hialuronowy i ekstrakt z glonów o nazwie KASSOU EKISU  oraz szamponu i odżywki Firmy – ENTIR.  Stosując te preparaty efekty są natychmiastowe, włosy odżyją jak przyroda na wiosnę.
Sprawdź sama.